НачалоЖалбиYbets Casino - Оттеглянето на играча се забавя поради преглед.

Ybets Casino - Оттеглянето на играча се забавя поради преглед.

Приключен
Нашата присъда

Играчът е спрял да отговаря

Сума: 693 USD₮

Ybets Casino
Индекс на сигурност 8.5 Висок

Обзор на случая

gbПреводbg

Играчът от Флорида се опитваше да изтегли средствата си от казино Ybets повече от месец. След успешно предишно теглене, последната му заявка беше отменена поради текущ преглед на предишните му залози. Тази ситуация му причини значителен стрес. Екипът по жалбите се намеси и след многократни комуникации казиното потвърди, че всички ограничения за играча са премахнати, което му позволява да изтегли средствата си. Поради липса на отговор от страна на играча обаче, жалбата в крайна сметка беше затворена, въпреки че той запази възможността да я отвори отново в бъдеще.

Написан от Romi
Community & Complaints Administrator
Подадена: 19.2.2025 | Приключен : 19.6.2025
Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Този проблем е за казино Ybets.


Имах предишно теглене около 150 щатски долара за седмица или повече, което мина без проблем. В крайна сметка върнах парите с бонус за депозит, спечелих парите с бонуса за депозит и завърших играта чрез изисквания и ги прехвърлих в usdt, за да опитам и теглене. След около 24 часа моята заявка беше отменена и гласеше: „Вашите предишни залози се преглеждат от доставчика на игри или спортове, за да се гарантира честната игра. Можете да се оттеглите отново, след като прегледът приключи." Измина повече от месец и ми причини много стрес, моля, помогнете ми да намеря това казино гуру.

благодаря

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Здравей TannerN5,

Благодаря ви много, че подадохте жалбата си и наистина съжалявам да чуя за проблема ви с Ybets Casino. Моля, позволете ми да ви задам още няколко въпроса, преди да продължим напред.

  • Бихте ли могли да ни посъветвате дали вашият акаунт вече е потвърден и ако да, откога точно?
  • Играхте ли казино игри или спот залагания?
  • Бонусите за казино или за спортни залагания бяха?
  • Кога за последен път разговаряхте с казиното и за какво беше?


Очаквам вашия отговор.

поздрави

Ник

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Да, акаунтът ми е потвърден, не съм сигурен кога точно, но играя в казиното от декември. Спечелих парите на слот игри, по-точно няколко различни. А бонусът беше за казиното. Последният път, когато говорих с казиното беше вчера, изпратих съобщение до екипа за поддръжка за това колко време остава, докато мога да осъществя тегленето си и те просто казаха, че се опитваме да ускорим процеса и той обикновено отнема 14 дни, въпреки че е минал повече от месец. Също така намирам за интересно, че ми позволяват да депозирам и продължават да ми изпращат имейли с бонус за депозит, когато мога дори да тегля (очевидно вече не съм депозирал или изобщо не съм играл с печалбите, които се опитвам да извадя), просто не разбирам това, защото дори и да спечелех пари, нямаше да мога да ги изтегля. Имах добър опит с Ybets, докато това не се случи, и бих искал да продължа да играя на сайта им, ако мога да разбера това теглене.

Благодаря ти Ник

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Здравей TannerN5,

Би ли било възможно комуникацията между вас и казиното, свързана с този случай, да бъде препратена на [email protected] за допълнителен преглед, преди да се опитаме да се свържем с тях.

поздрави

Ник

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Хей, Ник, сега всъщност ми позволява да поискам теглене и вече не казва, че играта ми се проверява. Но бих искал да продължа този разговор, докато не получа парите в моята крипто сметка. Искам оттеглянето сега.

благодаря

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Здравей TannerN5,

Радвам се да чуя, че има някаква актуализация по случая.

Моля, имайте предвид, че обработката на тегленията може да отнеме до 14 дни, така че ни уведомете след 7 дни, ако плащането е пристигнало.

Ако все още не, ще се опитаме да се намесим.

поздрави

Ник

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Хей Ник,

Около 24 часа след като подадох оттеглянето си, бях уведомен, че трябва да подам шофьорска книжка на KYC и че оттеглянето ми е на пауза, докато това не бъде проверено. Изпратих снимка на лиценза си преди 4 дни и получих имейл, че се преглеждат. Целият този процес отнема много време и се чудех дали можете да направите нещо, за да ми осигурите приблизителен ден, в който ще получа парите си.

Благодаря ти Ник

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Здравей TannerN5,

Има ли някаква актуализация относно проверката на вашия акаунт?

поздрави

Ник

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

След като изпратих документите си преди седмица или две, изпратих последващ имейл преди два дни с въпрос колко още ще отнеме. Те отговориха и казаха да снимат личната ми карта до лицето ми пред сайта им. Така че направих това и изпратих 4 различни снимки, за да се уверя, че могат да ги използват. В момента отново чакам отговор. Можете ли да се свържете и да попитате някого колко още ще отнеме това, защото е нелепо. Спечелих парите преди повече от 2 месеца.

Благодаря ти Ник

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Благодаря ви TannerN5 за цялата предоставена информация. Сега ще препратя жалбата ви на колегата Роми ( [email protected] ), които ще ви помагат оттук нататък.

Пожелавам ви успех при разрешаването му.

поздрави

Ник

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Уважаеми TannerN5,

Аз съм Роми и отсега нататък ще се погрижа за оплакването ви. Ако има нови актуализации относно този случай след последната предоставена информация, моля, уведомете ме.

Бих искал да поканя представителите на Ybets Casino [Inmerion Casino] да се присъединят към тази дискусия и да предоставят всяка налична информация, за да помогнат за разрешаването на този проблем.

Уважаеми Ybets Casino [Inmerion Casino],

Бихте ли предоставили подробна информация за този случай?

Благодаря ви предварително за отговора.

най-добри пожелания,

Роми


Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Уважаеми TannerN5 и Казино Гуру,


Предадохме цялата информация на нашия отдел KYC.


Моля, бъдете сигурни, че вашата заявка е в процес на преглед и ще бъде разгледана при първа възможност.


Искрено се извиняваме за неудобството, което това забавяне може да е причинило, и изразяваме благодарността си за вашето разбиране и търпение през този период.


с уважение,

Представител на казино Ybets

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Сега те поискаха да изпратя екранна снимка от моя крипто портфейл на транзакция/депозит на техния сайт, която нямам нищо против да изпратя. Просто не разбирам защо чакаха да поискат това, след като моята лична карта беше потвърдена и не го поискаха преди това. За мен това няма смисъл и ми се струва, че просто забавят. Моля, помогнете ми да го одобря възможно най-скоро.

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

здравейте всички

Благодаря ви за съдействието.

Уважаеми TannerN5,

Моля, уведомете ни, когато имате актуализация, след като изпратите необходимия документ.

Благодаря Ви предварително.

с уважение,

Роми

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Получих отговор от отдела KYC, че са получили и изпратили документите за преглед. Има ли все пак да се ускори този процес, чакам от януари това оттегляне да бъде одобрено и имам чувството, че те просто продължават да го удължават.

много ви благодаря

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Не съм получил друга актуална информация за ситуацията и все още чакам одобрение. Бих искал да получа времева линия от Ybets за това колко още.

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Уважаеми TannerN5,

Моля, уведомете ни дали имате актуализации.

благодаря

най-добри пожелания,

Роми

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Нямам никакви актуализации и бих искал отговор от Ybets. Омръзна ми да чакам толкова дълго.

благодаря

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Здравейте на всички

Уважаеми казино Ybets,

Бихте ли ни информирали относно този случай?

Благодаря Ви предварително.

с уважение,

Роми

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Уважаеми TannerN5 и Казино Гуру,


По време на процеса на проверка беше установено, че играчът е гражданин на САЩ, което е в нарушение на нашите разпоредби.


Ще позволим на играча да изтегли своите печалби; въпреки това, след тази транзакция, ние ще продължим да блокираме акаунта на играча.


с уважение,

Представител на казино Ybets

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Здравейте всички.

Благодарим ви, Ybets Casino, за изясняването на ситуацията.

Уважаеми TannerN5,

Моля, информирайте ни, когато получите тегленето си.

с уважение,

Роми

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Все още не мога да изтегля и все още пише изчакване на KYC проверка. Така че мога ли да получа времева рамка кога ще ми бъде разрешено? Не знам защо биха казали това и не ме верифицират за теглене.

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Все още не мога да тегля. Моля, помогнете ми да реша това, за да спра да се тревожа за това.

благодаря

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Все още не мога да направя теглене. Ще мога ли някога? Също така, може ли някой да ми отговори?

Благодаря ти

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Уважаеми казино Ybets,

Бихте ли предоставили някои актуализации по този случай, моля?

Благодаря предварително.

С уважение,

Роми

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Уважаеми TannerN5 и Казино Гуру,


Всички ограничения за играча са премахнати и той вече може да изтегли средствата си.


С уважение,

Представител на казино Ybets

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg

Благодарим ви, Ybets Casino, за предоставянето на актуализации относно този случай.

Уважаеми TannerN5,

Ще чакаме новини от теб по всяко време.

Благодаря предварително.

С уважение,

Роми

Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg
Уважаеми/уважаема TannerN5,

Увеличаваме таймера с/със 7 дни. Моля, обърнете внимание, че ако не отговорите в дадения срок или нямате нужда от повече помощ, ще откажем жалбата.
Автоматичен превод:
Публичен
Публичен
преди 1 година
gbПреводbg
С огромно съжаление ви уведомяваме, че поради липсата на отговор от страна на играча на нашите съобщения, въпроси и напомняния, в момента не можем да продължим с по-нататъшното разследване или да предоставим потенциални решения. В резултат на това трябва да закрием тази жалба за момента.
Въпреки това, моля, имайте предвид, че играчът си запазва възможността да поднови тази жалба по всяко време в бъдеще, ако реши да възобнови комуникацията. Оставаме отворени и готови да съдействаме за разрешаването на въпроса, ако играчът реши да се свърже с нас отново.

Благодарим ви за разбирането.

Поздрави,
Romi
Casino.Guru
Автоматичен превод:
flash-message-reviews
Потребителски отзиви – Напишете собствено казано ревю и споделете изживяването си
scamalert_1_alt
Служителите на Казино Гуру няма да попитат за паролата ви и няма да поискат достъп до акаунта ви.
Абонирайте се за нашия бюлетин, за да получите информация за бонуси без депозит, нови слотове и други новини